Баннерный обмен ABN

Домашні завдання з англійської мови для 9-го класу. Цикл 5 (уроки 61-63)

Урок 61
4.Вибір професії

Цього року ви закінчуєте дев'ятий клас і маєте вибрати шлях вашого подальшого навчання.
Багато шляхів відкрито для учнів дев'ятого класу. Деякі з них можуть піти до десятого класу і отримати повну середню освіту у середній школі. Ті хлопці та дівчата, які бажають отримати спеціальну середню освіту, можуть піти до технікумів, педагогічних курсів та медичних училищ. Та ; щоб вступити до цих закладів, вони мають успішно скласти два екзамени. Один екзамен з їхньої рідної мови та другий з математики. Вони будуть вчитися у цих училищах близько чотирьох років і отримають професію техніка (радіо-монтажника, електрика), вчителя молодших класів, медич¬ної сестри та інші.
Багато учнів дев'ятого класу в наші дні віддають перевагу професійно-технічним училищам, де вони отримують професії токарів, монтерів, будів¬ників, продавців, шевців, закрійників і отримують повну середню освіту. Вони навчаються там протягом трьох або чотирьох років.
Навчання в більшості професійних училищ, педагогічних курсів і медичних училищ, професійно-технічних училищ, також як в інститутах і університетах, безкоштовне в нашій країні.
Більше того, учні усіх видів спеціалізованих середніх навчальних закладів та вузів отримують стипендію.

5. 1 have finished the ninth form.
2. Next year I will finish the tenth form.
3. Did you finish the ninth form?
4. He hasn't finished the fifth form yet.
5. This year I'm finishing the seventh form.
6. Who is finishing the ninth form this year?
7. You are finishing the ninth form this year, aren't you?
8. He finished the ninth form, doesn't he?
9. Are you finishing the ninth or the eighth form?
10.Which form are you finishing this year?
11.How many forms have you already finished?

6. Ромео і Джульєтта (за В. Шекспіром)
Частина II
Рано-вранці Ромео пішов на зустріч до ченця Лоренсо, старця, який міг одружити їх з Джульєттою. Чернець Лоренсо був другом Капулетті і водночас Монтеккі. Він думав, що одруження Ромео і Джульєтти може скінчити стару ворожнечу, тому вирішив одружити їх.
Наступного дня Ромео і Джульєтта прийшли до ченця Лоренсо і він одружив їх. Джульєтта пішла додому чекати свого молодого чоловіка, Ромео, який пообіцяв прийти ввечері до парку Капулетті і зустріти там Джульєтту.
Пройщло кілька днів, і батько Джульєтти покликав свою дочку до себе і сказав їй, що вона повинна вийти заміж за молодого чоловіка на ім'я Паріс. Джульєтта не знала, що робити. Вона боялася розповісти своєму батькові про її одруження з Ромео. Вона Сказала йому, що ще надто молода для одруження, та старий Капулетті дуже розгнівався і не хотів слухати її. Тому Джульєтта пішла до ченця Лоренсо за допомогою.
Він вислухав дівчину і потім сказав їй іти додому і бути готовою одружитися з Парісом. Та вночі перед одруженням вона повинна випити деякий медичний засіб з маленької пляшки, яку чернець їй дав. «Цей засіб занурить тебе у сон на сорок дві години», — сказав чернець. Джульєтта пішла додому і зробила, як сказав їй чернець.
Коли її мати увійшла до кімнати, Джульєтта лежала у ліжку. Вона була непритомна. Мати вирішила, що Джульєтта померла. Батьки гірко плакали, потім поклали її до сімейного склепу.
Ромео почув, що Джульєтта вмерла і був дуже нещасний. Він купив отруту і пішов до склепу Капулетті, і знайшов там Паріса. Ромео побився з ним і вбив молодого чоловіка. Потім він подивився на Джульєтту востаннє, поцілував її в губи і випив свою отруту. Він опустився біля ніг Джульєтти.
У цей час Джульєтта прокинулася і побачила Ромео. Та молодий чоловік був мертвий. Джульєтта взяла кинджал, що лежав на підлозі, і вбила себе.

Урок 62

10. 1. Many roads are open for the ninth form pupils. 2. They can receive a complete secondary education, go to technical or vocational schools. 3. They will study at these schools for about four years and receive the professions of technicians (radio-assemblers, electricians), primary school teachers, medical nurses and others. 4. The education at the most schools and technical schools is free of charge. 5. The students of technical schools receive scholarship.

Урок 63

19. 1. He says his farther works at the factory.
2. He said that his farther had worked at the factory.
3. He said that his father didn't work at the factory.
4. He says that he will work at the farm next summer.
5. He said that he would work at the farm next summer.
6. We know he is at home.
7. We knew he was at home.
8. She thought that you would phone her.
9. He didn't know that T. Shevchenko was born in 1814.
10. We knew, that you would enjoy the concert.
11. We know, that you will enjoy the concert.
12. We thought you knew English.
13. I thought you would go to the concert.
14. I think you will go to the concert.

для 8-го класу

для 9-го класу

для 10-го класу

для 11-го класу