Баннерный обмен ABN

Домашні завдання з англійської мови для 9-го класу. Цикл 3 (уроки 33-46)

Урок 39
51. Про що говорять знамена

Прапор — це не лише шматок тканини. Дуже часто це вираз людських сподівань та ідеалів. Поза ним історія країни, минуле й теперішнє усього народу, і дуже часто його майбутнє теж.
Безхмарне блакитне небо та золоте пшеничне поле передали свої кольори Національному Прапору України. Тризуб був державним символом Київської Русі. Він став фундаментом для створення Державного Герба України. Ці національні атрибути втілюють століття боротьби цієї багатостраждаль¬ної землі за свободу, суверенітет та незалежність. Один з найдавніших прапорів у світі — Британський. Його схрещені лінії відповідають святим стародавньої Англії, Шотландії та Ірландії. Деякі історики кажуть, що Британський прапор отримав своє ім'я Уніон Джек від Джеймса Першого, під чиєю владою Шотландія і Англія були об'єднані у XVII столітті.
Американський Прапор називається Зірки та Смуги. Горизонтальні червоні і білі смуги символізують перші тринадцять штатів, які проголосили, що більше не будуть колоніями Великої Британії. Зірки на прапорі — білі на темно-блакитному фоні — означають кількість штатів, що формують Сполучені Штати. їх зараз п'ятдесят.
Канадський прапор складається з трьох вертикальних смуг, двох червоних праворуч та ліворуч і однієї білої між ними, з кленовим листком посе¬редині білої смуги.
Новозеландський та Австралійський прапори дуже схожі.
І схрещені лінії, фон такий же, як і на Британському прапорі. У верхньому лівому куті австралійці демонструють білі зірки Південного Хреста на блакитному фоні, в той час як Нова Зеландія демонструє червоні зірки на блакитному фоні.
52. a) five; fifteen; fifty; two; twelve; twenty; three; thirteen; thirty;
b) twenty two; eighty seven; ninety five; fifty five; seventy eight; ninety threer
c) one hundred eighty seven; nine hundred seventy two; nine hundred ninety nine;
d) one thousand eight hundred seventy five; fifteen thousand five hundred; nine hundred eighty four thousand two hundred eighty; eighteen hundred fifty four.
54. 1. The Trident is the State Emblem of Ukraine. 2. The Trident was a State Emblem of Kyiv Rus. 3. These national attributes embody the centuries of struggle for independence. 4. A flag is not a piece of cloth. 5. Behind the flag is the history of country. 6. One of the oldest flags is the English. 7. Stars on the American flag stand for number of states, which form the United States. There are fifty of them now. 8. The Canadian flag contains maple leaf, so Canada is frequently called the Country of Maple Leaf.

55. Робінзон Крузо (за Д. Дефо)
Частина І

Робінзон Крузо мешкав у місті Йорк. Коли він був маленьким хлопчиком, він хотів вирушити в море. Але він міг зробити це тільки тоді, коли йому виповниться вісімнадцять. Він мав друга, батько якого був капітаном корабля. Капітан взяв двох хлопців на корабель, коли вирушав до Лондона. Це була перша морська подорож Робінзона. Після цього зробив три або чотири подорожі по морю. Тепер він був моряком і дуже любив свою роботу.
Одного дня, коли корабель був у морі, почався сильний шторм. Корабель був зруйнований, і команда рухалася вперед на шлюпці.
Високі хвилі підхопили шлюпку і викинули її на великі камені. Усі люди потонули. Робінзон добре умів плавати, отже, він зоставався у воді довгий час. Хвилі принесли його до берега. Виявилося, що це був острів. Він не був великим. Робінзон пройшовся уздовж берега. Він хотів побачити когось з судна. Та людей там не було. Вже був вечір, і Робінзону хотілося спати. Він боявся спати на відкритому місці, тому він заліз на дерево і заснув там.
Коли він прокинувся, був ранок. Шторм затих. Був відплив, і Робінзон побачив свій корабель. Одна його частина була над водою. Це було не дуже далеко від берега. Робінзон доплив до судна і вдерся на нього. Там він побачив багато корисних речей. він взяв дві великі коробки і поклав туди речі, які знайшов на кораблі. То були інструменти, зброя, порох, та багато інших речей. Він поклав коробки на пліт і поплив до берега. Тепер він мав зброю та порох і міг здобути деяку їжу. З інструментами він міг збудувати житло.
Робінзон плавав до корабля кожного дня та перевіз на острів усі речі, які міг знайти там. Одного разу він знайшов там собаку і двох котів. Він також взяв їх на острів. Тепер у нього були гарні друзі. Він був на острові вже десять днів, коли пройшов ще один шторм. Коли він скінчився, Робінзон вже не побачив корабля. Його розламало на шматки.

Урок 40

59. First; second; third; seventh; fifteenth; twenty first; seventy fifth; hundredth; hundred and twenty first; eight hundred and ninety seventh.
61. One third; two fifths; nine seventeenths; thirteen fortieths; Seven point five; five seven point three two; point two five, seven point zero eight

Урок 42

70. 1. The United States celebrate its independence on July 4th. 2. Yes, it was the beginning of the new nation. 3. Yes, this day is celebrated all over the United States. 4. There are picnics and barbeques, and in the evening there are big firework displays. 5. We celebrate the Independence Day of our country on August 24th.
71. 1. The boys are playing chess, aren't they?
2. The man isn't sitting, is he?
3. They are having dinner, aren't they?
4. The girls aren't having supper, are they?
5. I'm not writing a book, am I?
6. It is not snowing, is it?
8. Olga is writing a letter, isn't she?

Урок 43

78. 1. They usually shake hands.
2. Almost never.
3. Yes, they usually say hello to friends and strangers on the street.
4. Yes, they are friendly.
5. Because I've just found out it from the text above.
80. 1. When did they begin to learn English? 2. Did the pupils go to the cinema yesterday? 3. Who lived here last year? 4. Why did you become a teacher? 5. Where did she spend her holidays? 6. This boy usually got good marks when he was a first year pupil.

Урок 45

83. 1. Because all the immigrants brought different cooking traditions when they came to the USA.
2. Fast food restaurants provide hamburgers, salads and other food, which need not too much time to prepare and eat.
3. Yes, that's right.
4. Yes, Americans eat out a lot. This is the reason why they are so fat.
5. I'll put there the rest of my dinner and bring it to my house.
85. 1. Roman had written his composition at 7 o'clock in the evening. 2. We saw him two hours ago. He was working in the garden. 3. He wrote his composition two hours ago. 4. They watched TV and then went to bed. 5. His sister was reading a book at 3 o'clock in the afternoon. 6. My friend was writing a letter when I came in. 7. We were playing chess when our teacher came.

86.Робінзон Крузо (за Д. Дефо)
Частина II

Минув деякий час і Робінзон почав будувати житло. Він зробив будинок з товстих дерев і трави. Потім він зробив стілець і стіл. Все це забрало і багато часу, оскільки він міг працювати лише у денний час. Він не мав світла і лягав спати, коли темніло.
Рано-вранці Робінзон звичайно прокидався і йшов до лісу. Він ловив птахів, збирав ягоди, фрукти і пташині яйця. Його собака допомагав йому. Минуло декілька років. Одного дня Робінзон був на морському березі, коли побачив біля острова п'ять шлюпок. Він побіг до групи дерев і став за ними. Шлюпки сягнули берега, і багато чорних чоловіків висадилося на берег. Вони розпалили велике вогнище і танцювали навколо нього.
Раптом вони побігли до однієї з шлюпок та витягли звідти двох чоловіків. Вони притягли чоловіків до вогнища і вбили одного з них. Другий чоловік побіг до води біля того місця, де стояв Робінзон. Тільки двоє побігли до води за тим чоловіком. Робінзон вбив цих двох зі своєї рушниці.
Потім він покликав чоловіка підійти до нього. Чоловік зрозумів Робінзона і підійшов до нього. Чорний чоловік був молодим і сподобався Робінзону. Він взяв молодого чоловіка до свого житла і дав йому якусь їжу та одежу. Після цього молодий чоловік жив у будинку Робінзона і допомагав йому в роботі. Робінзон дав йому ім'я П'ятниця, тому що чоловік прийшов до його дому саме в цей день тижня. П'ятниця дуже швидко вивчив англійську. Він допомагав Робінзону готувати їжу і робив це дуже добре. Тепер Робінзон Крузо був щасливим від того, що знайшов друга.

Урок 46

92. 1. How many lessons have they got today? 2. Have they got a comfortable flat? 3. Do you have a sister? 4. Did teacher repeat the questions? 5. Did the boy break the window? 6. Did the pupils answer? 7. Did our team win the |; match? 8. Will the weather be fine? 9. Will I miss the train? 10. Will they play chess? 11. Will it rain on Sunday?"12. Will the children stay at home?
93. 1. When will my friend come to see me?
2. Where did you see him?
3. How did he play chess?
4. When did the boy drink milk?
5. Who did grow beautiful flowers?
6. Where did his father go every year?
7. At which time children go to bad?
8. Where does his aunt live?
9. Who learns many poems by heart?
10. What are you doing at the lessons?

94. Розбита ваза

Молодий чоловік збирався одружитися з прекрасною дівчиною. Одного разу дівчина сказала йому, що наступного дня вона збирається святкувати свій день народження і запрошує його на святкову вечерю. Молодий чоловік дуже хотів зробити їй подарунок і тому пішов до магазину подаподарунків. Там він побачив багато чудових речей. Серед усього йому особливо сподобались вази. Та вони були дуже дорогі, а оскільки у нього було дуже мало грошей, він мав піти з магазину нічого не купивши. Йдучи до дверей він раптово почув звук: одна з ваз впала додолу і розбилася на шматочки. Чудова ідея прийшла йому в голову. Він підійшов до каси і попрохав продавця запакувати розбиту вазу. Продавець був трохи здивований, але зробив те, про що попрохав молодий чоловік.
Молодий чоловік, почуваючись дуже щасливим, взяв пакунок і попрямував до дівчини. Деякий час потому він увійшов до кімнати, де вже зібралися гості. Усі були задоволені вечором. Деякі люди танцювали, інші розмовляли, жартували та сміялися. Говорячи: «Вітаю Вас з днем народження», молодий чоловік сказав дівчині, що купив їй маленький подарунок. З цими словами він почав розгортати пакунок. Раптом він став блідим і сказав: «Боюсь, я розбив її. В автобусі було стільки людей...». Та коли він розгорнув пакунок, він побачив, що продавець загорнув кожний шматочок окремо.

Попередня сторінка

для 8-го класу

для 9-го класу

для 10-го класу

для 11-го класу