Баннерный обмен ABN

Твір на тему: Україна й особистість

У чому полягають взаємини моєї вітчизни Й пересічного її громадянина?
У тому, що країна потребує відданості й патріотизму своїх громадян для захисту й збільшення своїх досягнень. Ми ж чекаємо від неї забезпечення наших свобод і прав на достойне життя. Держава не може існувати без громадян — вона з них складається, а окремій особі вона може допомогти в житті, запропонувавши шляхи самореалізації. кар'єри, особистого соціального прогресу.
Людство суттєво змінювало своє ставлення до держави: від обожнення (поза державою не існує нічого) до прокляття (держава — фантом, який завжди й усюди переслідує людину). Частково такі погляди можна зрозуміти, оскільки держава виникає там, де є певна маса людей Можна сказати, що, куди б ми не пішли, ми беремо державу з собою З іншого боку, «утримання» держапарату, «гра в державу» обходиться недешево. Громадяни платять податки для того, щоб воювати з сусідами, судити злочини, встановлювати закони й насаджувати їх виконання.
Наше завдання — навчитися поважати владу й слідкувати за підтримкою всіх тих законів, які ми вважаємо правильними. Нам треба позбуватися комплексу кримінального світу, який у принципі не терпить жодних обмежень своєї свободи. Така позиція злочинна, тому що не буває законів без обмежень і без законів не буває свободи Крайнощами або спотвореними взаєминами держави й громадянина є манкуртство (те ж русофільство, наприклад, тобто протистояння власній політичній системі на користь іншій) або шовінізм (яскравий приклад тієї ж Америки, коли гасло «Америка для американців» перетворилося на символ обмеження свободи інших людей).
Моя громадська позиція полягає в прагненні сприяти гармонізації життя в країні. Звичайно, сьогодні очевидна аполітичність молоді й слабкість політичної системи в Україні Але це має свої мінуси й плюси Мінуси в тому, що молодь слабо задіяна в політичному житті, не живе ідеалами своїх батьків, вдовольняючись приватним «животінням», га й Україна сьогодні не має по-справжньому яскравих політичних лідерів, які б повели маси за собою. Однак плюсом такого стану справ є те, що ми менше залежимо від амбіцій окремих політиків. Хоч наша молодь і спалює мізки в розвагах і гонитві за грошима, але Україна не веде жодної війни й наших юнаків не стріляють на фронтах чергової «визвольної» братовбивчої бійні.

по темі:

  • Взаємоповага і взаємодопомога в сім'ї
  • Що забезпечить нам державна незалежність?
  • Що таке повноцінна сім'я?
  • Проблеми сучасної сім'ї
  • Етика спілкування (стаття в газету на морально-етичну тему)
  • Сьогодення й майбутнє України


  • категорія: твори з української мови / твір на тему: "Україна й особистість"