Баннерный обмен ABN

Твір на тему: Що таке повноцінна сім'я?

Повноцінна сім'я виростає зі взаємин батьків і дітей там, де покоління спілкуються і впливають одне на одного, де є прагнення до порозуміння.
Безумовно, діти мають бути вдячні батькам за безцінний дар життя. Не варто цуратися батьків і вважати їх чимось недостойним себе. «Яблуня від яблука недалеко падає...» Думаю, ми самі такими будемо, якщо не гіршими лінивими, з гіршим станом здоров'я через шкідливі звички; з іще більш вимотаною нервовою системою через швидший ритм життя Щоб не «вигадувати велосипед» кожну хвилину й не «набивати синців прикрих помилок, варто підтримувати зв'язок зі своїм родом, своїм корінням, своїм минулим
Священний обов'язок батьків — виховання дітей, перетворення їх на зрілих особистостей, готових до складного шляху під назвою Життя. Особисту участь батьків у цьому вихованні не замінить ніхто й ніщо, ніякі няні, репетитори й елітні школи. Батьки, я благаю вас подаруйте дітям себе тоді, коли вони цього ще хочуть, бо потім буде пізно! А для цього потрібне особисте рішення й зусилля.
Повноцінна сім'я також відрізняється наявністю певних традицій Мені запам'яталися слова відомого телеведучого, актора й гумориста Миколи Фоменка, сказані в одному інтерв'ю: «Росія — країна «дідовщини», тут відсутній культ сім'ї, культ жінки й дітей Натомість я (це все слова Фоменка) згоден зі словами одного американського шерифа початку XIX століття, який одним із перших навів лад на своїй території: "Синку, запам'ятай: є тільки сім'я; решта — чужинці"» Справжня сім'я — це згуртована сім'я, члени якої цінують один одного Нам може прислужитися ідеал української сім'ї: повага до старших, релігійність, спілкування батьків і дітей, увага вихованню, наявність чітких переконань і принципів у батьків. На жаль, сучасний прогрес входить у конфлікт із принципом сімейного підпорядкування Перегляд усіх традицій спричиняє розпад родини. Що ж, у цих питаннях я готовий бути консерватором!

по темі:

  • Взаємоповага і взаємодопомога в сім'ї
  • Що забезпечить нам державна незалежність?
  • Проблеми сучасної сім'ї
  • Етика спілкування (стаття в газету на морально-етичну тему)
  • Сьогодення й майбутнє України
  • Україна й особистість


  • категорія: твори з української мови / твір на тему: "Що таке повноцінна сім'я?"